COVS HZO DRENTHE

Aanstellingen

arbiters zaterdag/zondag  >  KNVB scheidsrechters van de COVS HZO Drenthe

Martin Arends >

Scheidsrechter
Valthermond 1 – Dedemsvaart 1
10-05-2018
14:00
Veld

Edwin Assen >

Scheidsrechter
Steenwijk 1 – Oldeholtpade 1
10-05-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Oranje Zwart 1 – Ruinen 1
13-05-2018
14:00
Veld

Mika Assen >

Scheidsrechter
Germanicus/CSVC JO17-1 – Emmen JO17-1
12-05-2018
14:30
Veld

Albert Jan Benjamins >

XXX

Scheidsrechter
Weerdinge 1 – SVV’04 1
13-05-2018
14:00
Veld

Jan Bijkerk >

Scheidsrechter
Bruchterveld 1 – MVV ’69 1
12-05-2018
14:30
Veld

Albert Bosma > XXX      Rick Boxem > XXX

Robert Bruining > assistent scheidsrechter

Assistent-scheids
Berkum – Huizen
12-05-2018
14:30
Veld

Joop Brussen >

Scheidsrechter
CEC 1 – Gieten 1
10-05-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Bakkeveen 1 – TLC 1
13-05-2018
14:00
Veld

Daniël Dorgelo >

Scheidsrechter
Wijster 1 – Mildam 1
13-05-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Valther Boys 1 – EHS’85 1
17-05-2018
19:30
Veld

Bertus Ebelties >

Scheidsrechter
DZOH 2 – ZZVV 3
11-05-2018
21:30
Zaal
Scheidsrechter
SVV’04 1 – Emmen 3
14-05-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
SVV’04 1 – Zandpol 4
28-05-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
Sweel 1 – DZOH 2
08-06-2018
19:30
Zaal

Albert Frijlink >

Scheidsrechter
Zuidwolde 2 – Raptim 2
10-05-2018
11:00
Veld
Scheidsrechter
Oranje Nassau VR1 – IJFC VR1
12-05-2018
15:00
Veld
Scheidsrechter
Germanicus 3 – Ruinen 2
13-05-2018
10:30
Veld

Danny de Haas >

Scheidsrechter
Sportclub Makkinga 1 – Oosterstreek 1
10-05-2018
14:00
Veld

Ab Jagersma >

Scheidsrechter
Hollandscheveld VR1 – Knickerbockers VR1
12-05-2018
14:30
Veld

Theo Hein >

Scheidsrechter
SETA 1 – Damacota 1
08-05-2018
19:30
Veld
Scheidsrechter
SJS 1 – SGV 1
12-05-2018
14:30
Veld

Geert Kloppenburg >

XXX

Peter Lemmen >

Scheidsrechter
Havelte 1 – Trinitas 1
13-05-2018
14:00
Veld

Gradus Lippold >

Scheidsrechter
Olympia’28 JO15-1 – Meppel FC JO15-1
12-05-2018
11:00
Veld

Jeffrey Lubberts >

Scheidsrechter
BEW 1 – Oldeholtpade 1
17-05-2018
19:30
Veld

Kevin Moed >

Scheidsrechter
DZOH 1 – Gramsbergen 1
12-05-2018
14:30
Veld

Rennie Moes > XXX        Wedstrijcoordinator vv Emmen

Geert Nijboer >

Scheidsrechter
Onstwedder Boys 1 – Be Quick 1887 1
08-05-2018
19:00
Veld
Scheidsrechter
DVC Appingedam 1 – Stadspark 1
12-05-2018
14:30
Veld

Douwe Pals >

Scheidsrechter
Tubantia 1 – De Zweef 1
13-05-2018
14:00
Veld

Albert Ros >

XXX

Henk Rotmensen >

Scheidsrechter
Grijpskerk 1 – Fean’58 1
12-05-2018
15:00
Veld

Jens Rutgers >

Scheidsrechter
Grijpskerk 1 – Fean’58 1
12-05-2018
15:00
Veld
Assistent-scheids
Nieuw Buinen 1 – Frisia 1
13-05-2018
14:00
Veld

Pascal Sanders >

Scheidsrechter
Amicitia VMC 1 – Sweel 1
12-05-2018
15:00
Veld
Scheidsrechter
Weerdinge 1 – Hollandscheveld 2
28-05-2018
21:15
Zaal

Patrick Smit >

Scheidsrechter
Twedo 1 – EMMS 1
09-05-2018
20:00
Veld

Richard Smit >

Scheidsrechter
CSVC 1 – Bellingwolde 1
09-05-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
Annen 2 – Gieten 2
11-05-2018
22:00
Zaal
Scheidsrechter
zvv Delfzijl JO19 – Futsal Winsum 3
18-05-2018
20:00
Zaal

Johan Sulmann >

Scheidsrechter
DSC’65 1 – Schoonebeek 1
13-05-2018
14:00
Veld

Martijn Tempel >

Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 – DZOH O21-1
07-05-2018
20:00
Veld
Scheidsrechter
DVC’59 1 – Zwartem. Boys 1
08-05-2018
19:00
Veld
Assistent-scheids
DZOH 1 – Gramsbergen 1
12-05-2018
14:30
Veld
Assistent-scheids
FC Klazienaveen 1 – DZOH 1
19-05-2018
14:30
Veld
Assistent-scheids
DZOH 1 – Meppel FC 1
26-05-2018
14:30
Veld

Richard Vos >

Scheidsrechter
Germanicus 2 – Be Quick 1887 2
08-05-2018
19:30
Veld
Scheidsrechter
Raptim 1 – VKW 1
10-05-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Protos 2 – Hoogeveen 6
11-05-2018
19:00
Zaal
Scheidsrechter
Weerdinge 1 – DZOH 3
14-05-2018
20:15
Zaal
Scheidsrechter
EHS’85 1 – Zandpol 4
14-05-2018
21:15
Zaal
Scheidsrechter
Schattenberg 1 – Griffioen De 2
25-05-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
Asser Boys 5 – Annen 2
25-05-2018
20:55
Zaal
Scheidsrechter
LTC 2 – ONR 6
01-06-2018
21:00
Zaal
Scheidsrechter
LTC 3 – Borger zvv 2
01-06-2018
22:00
Zaal

Dennis v. d. Veen >

Scheidsrechter
HOC 1 – DSC’65 1
10-05-2018
14:00
Veld
Scheidsrechter
Sweel 1 – Valther Boys 1
13-05-2018
14:00
Veld

Wubbo Warrink >

Scheidsrechter
Drenthina 1 – Weerdinge 1
07-05-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
Emmen 3 – SVV’04 1
07-05-2018
21:00
Zaal
Scheidsrechter
Hoogeveen 5 – Fit Boys 2
09-05-2018
20:00
Zaal
Scheidsrechter
Musselkan. JO19-1 – Klazienaveen JO19-1
12-05-2018
14:30
Veld

Erik Wieringa >

Scheidsrechter
DZOH 2 – Genemuiden SC 2
12-05-2018
12:00
Veld

Jans Weuring >

XXX

Herman Wesseling >

Scheidsrechter
Schoonebeek 3 – Raptim 6
09-05-2018
18:45
Veld

Bart Zinger >

Scheidsrechter
Raptim JO19-1 – SJO Dalen/DSC JO19-1
12-05-2018
14:30
Veld

Raymond Zuidema > Assistent Scheidsrechter

Assistent-scheids
Rijnvogels – Smitshoek
12-05-2018
14:30
Veld