COVS HZO DRENTHE

Clubhuis

Ons clubhuis bevindt zich aan de Ullevi 12, 7825SE, Emmen. Dat is aan de wielerbaan precies aan de oostkant van het stadion van de FC Emmen.

Kantine “De Meerfluit “ telefoon:  0591-723013 >  Email van de beheerders:
Coördinator: Jinkie Bruinewoud:  06 – 23 86 62 66  > jinkie.bruinewoud@hotmail.com
Coördinator: Petra Oost:  06 – 27 48 40 18  >  petraoost63@gmail.com

Kantine dienst tot  17 juni 2018
Dinsdagavond training avond
Korfbal kaarten wordt verzorgd door Sake Bralts.

Kevin Moed 16 t/m 22 april 16 april COVS Noord 19.30 uur
         
Sake Bralts 23 t/m 29 april 24 april cursus Zaalvoetbal 19:00 uur
    25 april Korfbal klaverjassen (Sake)
Rennie Moes 30 t/m 6 mei 30 april Korfbal klaverjassen (sake)
         
Bert Deen 07 t/m 13 mei     Dit jaar helaas geen wieler vierdaagse  
         
Bertus Ebelties 14 t/m 20 mei 16 mei cursus Coördinator 19:30/21:30
    18 mei kaarten HZO Drenthe 19:30
Sake bralts 21 t/m 27 mei   geen activiteiten  
         
Pascal Sanders 28 t/m 03 juni 02 juni kaarten HZO Drenthe 19:30 uur
         
Kevin Moed 04 t/m 10 juni   geen activiteiten  
         
Beheerders 11 t/m 17 juni 16 juni seizoen afsluiting Barbecue
    zanger: Chris de Roo  

Beheerders:
Sake Bralts:                   0591 – 62 37 34     > sake@bralts.net
Bert Deen:                     06 – 44 49 85 24   > bert.deen65@gmail.com
Rennie Moes:               06 – 23 13 39 17      > moes.r@telfort.nl
Bertus Ebelties:           06 – 15 31 17 60       > ahebelties@outlook.com
Pascal Sanders:           06 – 81 55 85 52  >  pascal_sanders@live.nl
Kevin Moed:                 06 – 15 14 23 62  >  kevinmoed_1995@hotmail.com

nieuw aangemelde beheerder:
Ab Jagersma:              06-27867347          >  abjagersma@ziggo.nl