COVS HZO DRENTHE

Clubhuis

Ons clubhuis bevindt zich aan de Ullevi 12, 7825SE, Emmen. Dat is aan de wielerbaan precies aan de oostkant van het stadion van de FC Emmen.

Kantine “De Meerfluit “ telefoon:  0591-723013 >  Email van de beheerders:
Coördinator: Jinkie Bruinewoud:  06 – 23 86 62 66  > jinkie.bruinewoud@hotmail.com
Coördinator: Petra Oost:  06 – 27 48 40 18  >  petraoost63@gmail.com

Kantine dienst tot  17 juni 2018
Dinsdagavond training avond
Korfbal kaarten wordt verzorgd door Sake Bralts.

clubhuis “De Meerfluit “ 0591-723013 Email:
Coördinator Rennie Moes 06-06-23 13 39 17
Activieteits Cie Jinkie Bruinewoud 06 – 23 86 62 66 jinkie.bruinewoud@hotmail.com
Acctiviteits Cie Petra Oost 06 – 27 48 40 18 petraoost63@gmail.com
Beheerders Sake Bralts 0591 – 62 37 34 sake@bralts.net
Bert Deen 06 – 44 49 85 24 bert.deen65@gmail.com
Geert Nijboer 06 – 53 96 44 60 motorrijder56@hotmail.nl
Rennie Moes 06 – 23 13 39 17 moes.r@telfort.nl
Bertus Ebelties 06 – 15 31 17 60 ahebelties@outlook.com
Pascal Sanders 06 – 81 55 85 52 pascal_sanders@live.nl
Kevin Moed 06 – 15 14 23 62 kevinmoed_1995@hotmail.com
Ab Jagersma 06 – 27 86 73 47 abjagersma@ziggo.nl
Wubbo Warring 06 – 55 33 54 97  wubbowarring@gmail.com

Email en gegevens: Coördinator

Rennie Moes > 06-27484018   Mail       

Kantine dienst tot  17 juni 2018      
Dinsdagavond training avond
Korfbal kaarten wordt verzorgd door Sake Bralts.

Bert Deen 07 t/m 13 mei     Dit jaar helaas geen wieler vierdaagse
Bertus Ebelties 14 t/m 20 mei 16 mei cursus Coördinator 19:30/21:30
18 mei kaarten HZO Drenthe 19:30
Sake bralts 21 t/m 27 mei geen activiteiten
Pascal Sanders 28 t/m 03 juni 02 juni kaarten HZO Drenthe 19:30 uur
Kevin Moed 04 t/m 10 juni geen activiteiten
Beheerders 11 t/m 17 juni 16 juni seizoen afsluiting Barbecue
zanger: Chris de Roo